Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belan

    addikt

    válasz coolrob #68460 üzenetére

    Na mester ezt szépen meg írtad !! Iszom a írásod nagyon szépen meg fogalmaztad ! Ennyi többet nem is lehet hozza fűzni ennyi .Aki ebbe bele tud kötni annak nagyon cső látása van .

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

  • torma1981

    veterán

    válasz coolrob #68460 üzenetére

    Minden igaz amit leírtál. Én is ezt mondom, hogy a garancia nagyon fontos. Aki ezt nem érti az vegyen amit akar, de utána ne sírjon. Az LG a legjobb ezen a téren és ennyi. A többit te is jól leírtad.

  • b.

    félisten

    válasz coolrob #68460 üzenetére

    Én nem vagyok egyik fél tagja sem .Szerintem nagyon félre értettél valamit vagy félre akartál érteni valamit. Konrétan a #64604 re reagáltam ahol jobban tetszik neki a Sony képe de a szervíz miatt le lett beszélve erről, csak az LG.
    pedig más gyártónak is van szervíze még ha nem is ennyire kimegyek házhoz és cserélem a panelt ( amúgy ismerve a Logitech régebbi üzletpolitikáját ez nem sokáig lesz így itt nálunk Régen a Logitech is ezt csinálta aztán rájött a vissza élésekre és abbahagyta ezt....)
    nem lehet pusztán csak a szervízre alapozni és javasolni mindenkinek a döntését, attól függetlenül hogy fontos, mert senki nem mondta azt hogy ne lenne az. .

    Ha valaki nem teheti meg hogy évente vesz ilyen tv-t az én vagyok, pont ezért veszem a pénzemért az elérhető legjobb képminőséget. 14 napos vissza küldési joggal próba után kiderül van e halott pixel a többit meg 3 évi kötelesek megoldani...
    Mert tudja valaki amúgy a Sony vagy Philips hogy oldaná meg a szervízelését? te vagy belan ? Szerintem nem lenne elhajtva ha problémával fordulna szervizhez , nekem is megoldották a régebbi tvmet,de egy érdeklődést telefonon nagyon is megérne a dolog vásárlás elött.
    A régi tv-met cserélték vagy elvásárolhattam pedig egy alaplaphibás LCD volt, 180 ezer forintért.( Ráadásul Samsugot vettem akkor helyette a madarasban mert az volt akciós) Innentől nehezen hiszem el hogy egy 6-700 ezres Tv-t ne így kezelnének, mikor egy 200 ezres konzolt is cserélnek orrba szájba. Semmi gondom nincs az LG vel sem a Sonyval sem Panával. Láttama A83 képét és a Pana 980e képe is jobban bejött.
    Konkrétan szerintem a Philips most bestbuyabb ( atyavilág) legalább is 65" ban a 706 olcsóbb volt , minta c1.
    természetesen a saját véleményem, ezért vettem ezt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák