Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wyll358

    tag

    válasz Methox91 #65088 üzenetére

    Igazából ez egy droid, az lesz a lejátszója, amit feltelepítesz, használsz rajta... :) windowsnál is lehet a wines media playert használni, csak hát na... :D
    Nekem a 2020-as modell van, szóval a tied ettől csak jobb lehet és eddig belsőleg is le tudtam játszani bármit, hasonlóan jól ment mint pc-ről madvr-el, szóval a hardver elég szerintem. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én az előre telepített általam soha nem hallott playert dobtam egyből a kukába. :) VLC elmegy, de sajnos ez nem a pc-s változat, hanem android tv-s kiherélt, 4k-t viszi szépen, talán hdr-t is , de dovi-t biztosan nem tud, felirat modulja meg botrányosan fapados, kb. on-off és cső. Kodi az szintén ilyen "tv"-s változat, azt annyira nem használtam filmre csak az addonjaival stream videóztam, mivel úgy láttam/olvastam hogy 4k hdr/dovi nem az erőssége, aztán ki tudja, kodi-ban rohadt sok a funkció/paraméter én meg eddig nem használtam soha. :B Aztán néztem plex-et meg random más player-eket sokat, amikre már nem is emlékszem. Lényeg, hogy amit nemrég találtam és óriási pozitív csalódás az a just (video) player, ezért is írtam fentebb, sima kis egyszerű lejátszó, visz mindent (legalább is amit eddig próbáltam) tökéletesen, 4k hdr és dovi is megy szuperül, felirat kezelés funkciók is parádés (ahogy láttam azt alkalmazza amit a tv saját setting-jében tudsz állítani, ez nálam óriási piros pont). Persze olyan rengeteget még nem teszteltem, de usb-n keresztül 4k h265 dovi anyagot vitte tökéletesen, szóval egy próbát megér szerintem akinek gondja van tv-vel valamilyen anyagot lejátszani... ;)

    szerk.: amúgy az mi, hogy kodi/vlc 1080p akadozik? vlc nekem vitte gond nélkül ezeket, de ha egy 1080p anyag akadozik (jelentsen ez bármit is) ott valami más gond lesz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák