Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBazsi

    senior tag

    válasz Celtis #37267 üzenetére

    Bocs de ez bullshit. Vásárlás előtt direkt rákérdeztem az LG ügyfélszolgálattól, plussz az euronicsben dolgozó eladók is mrgerősítették. Van gari oleden már 1db pixelhibára is! Nézz utána! Egy fél-1millas készüléken azért rohadtul nem mindegy....

    [ Szerkesztve ]

  • renatto

    őstag

    válasz Celtis #37267 üzenetére

    Nem igazán értem miért lenne jobb LG-nek, ha ma kezdené el cserélgetni a panelt és nem 1 év múlva? Ha 17 "panelfordultával" tudja megoldani a szitut, most is annyi lesz, meg 1 év múlva is annyi. Ha most kap egy csereutalványt, 1 év alatt ezt eljátszhatja 5x, azaz addigra lehet 5 csereutalványt (75+ panellal) lő el... ez jobb lenne így?

    1-2-5-10 magányos pixelt ha nem homogén képet nézel szerintem sosem veszel észre 8.3 millióból. Tehát mert nem igazán érdekel van-e, majd ha egyszer ránézek és találok én leszek a tróger mer bejelentettem?!

    Ennyi erővel az LG elhajthatná első hónapban az összes pixelhibát, mert ugye akkor a kedves vevő egyből a kereséssel kezdte.... És jó lenne ha a tinting/bandig cserélgetésről is mindenki leállna! Meg kell szokni! ;]

    Tudom, hogy 3 napon belül be kell jelenteni az észlelt hibát, de a fenti ettől független. És ez leginkább arra hivatott, hogy a készülékben ne keletkezzen nagyobb/további kár (pl darálónak letörik az egyik pengéje, de mivel így használják tovább le ég a motorja..) ez itt nem igazán áll fent.

    ui: szerintem ez a "panel elfogyott" móka már a 6-7 sorozattal kifutott, mára már annyi panelt gyártanak, hogy szerintem erre felesleges alapozni. Pláne hogy a 2017-es B7-ből még mindig van, és akkor nem ennyi OLED-et vettek és gyártottak le mint ma.

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

  • alaves

    addikt

    válasz Celtis #37267 üzenetére

    A csalást az LG követi el azzal, hogy nem kiforrott terméket dobott a piacra (2016-2017-es OLED TV-k). Gyártási hibák tömkelegével rakták az üzletek polcaira a terméket (téglalap hiba, gyári képüzemmódban /60-80-100 OLED fény/ 1000-2000 üzemóra alatti red subpixel kifakulása, red subpixelek láncreakció szerű bedöglése). Több mint valószínű, hogy a Sony és Panasonic által nem elfogadott kijelzőket simán beleteszik az LG OLED-ekbe, ezért cserélik könnyedén. Tizedszázaléknyi profitcsökkenés sincs elhiheted, ha lenne akkor utólag pótolták volna a 3-3,5 webOS-okban a logóvédelemet, de nem, sz.rtak rá, pedig még kérés is ment több száz tulaj aláírásával.
    Nálam már mind a 3 hiba előjött, nem így állnál hozzá ha ennyi gondod lett volna a TV-del. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

Új hozzászólás Aktív témák