Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz janos666 #23078 üzenetére

    " Egy 20 éve 10/10-es TV-n ma már csak röhögünk, ha melléteszünk egy mai 5/10-est. "

    Először is, nem 20 éve volt a kapott 10-es pontszám, hanem 2.5 éve, másodszor, pedig maga a tulajdonos is úgy látja, hogy gyengébb a B7 képe 1080p tartalomnál, ezért tartotta meg inkább a 910V-t. :) Innen kezdve én igazoltnak érzem a pontozást. Sajnos nem állt módomban mindkét modellt egy időben tesztelni, mert nem is létezett B7 akkor még. így csak arra hagyatkozhatok, amit különböző bemutatótermekben akkoriban láttam. Én ezek alapján nem estem hanyatt az akkori 4k-s oledektől, sőt... Tudniillik a 910V-t elég sokáig lehetett kapni és vele párhuzamosan ott álltak a 4k-s modellek is a polcon. Nos, amit lehetett, azt megnéztem én kipróbáltam (nyilván áruházi körülmények között), de azért mégiscsak volt némi rálátásom a technikára. Nem itthon ültem a karosszékben és tanácsokért esedeztem, hanem elkövettem mindent, hogy saját magam tapasztaljam meg az oled képességeit.
    Nem vitatom, hogy rohamosan fejlődik az oled technológia, de 2 év alatt azért nem szoktak csodák történni. És persze a FHD oled is egy 15 éves fejlesztési folyamat végeredménye volt, nem csak agy "kísérlet".. De el is engedem a témát, mert csak az ellenállás van mindenki részéről, pedig nem én adtam vissza egy 17-es modellt egy "csóróoledért" cserébe.

    Azt is tudom, hogy a FHD-nak leáldozott, de csak azért szapulni valamit, mert nem tud 4khdr-t, az teljesen szakmaiatlan és etikátlan, miközben az a valaki életében nem látott még FHD oledet jól beállítva működni. Ezt természetesen nem rád értettem, de ha már írok, nem szeretnék még további hozzászólásokat generálni. Inkább leírok mindent egy HSZ-ben.

    További jó mulatást kívánok mindenkinek... beszélgessetek csak beégésről, árakról és jövőbeli árakról, az úgyis sokkal fontosabb, mint korrekt módon beszélgetni jelenről és a közelmúltról. :R

    Ha nem muszáj, én biztosan nem jövök ide többet észt osztani (amennyiben nem provokálnak). Aki szeretne velem beszélgetni, az nyugodtan megkereshet privátban, ahogy eddig is.

    Sziasztok! :R

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák