Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz _Balee_ #75443 üzenetére

    Hát én este fotóztam le az órát és már most túl léptük a napi 7KW fogyasztást. Igaz ma megy a főzőlap 3 órája mert barack lekvár befőzés megy. De ami megy ezen kivül két hűtő és ma egyszer ment a mosogatógép. Tv be sem volt kapcsolva klima sem most ültem le a géphez. Este már a háznál a külső villágitás sem ég pedig az is ledes és bent is minden energia takarékos led. Szerintem ennél jobban nem lehet spórolni. De persze van fogyasztó itthon mert van 3 oled tv is. meg az aláirásomba lehet látni milyen a mozim. De az sem megy állandóan. Szerintem ez a 210KW per hó nagyon nem az átlag. Most egy család szimplán főz meg megy a mosogatógép meg a hűtő és túl is lépi a napi mennyiséget amivel a rezsicsökkentést kitudná használni. Én úgy gondolom sok átlagos család lesz gondba. Csak nem mellékes ma a 8. boltba kaptam cukrot mert nincs!!! nem csak energia probléma lesz hanem élelmiszer is hamarosan.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

Új hozzászólás Aktív témák