Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosszus87

    senior tag

    válasz Pro Koryak #69814 üzenetére

    Szvsz, egyáltalán nem mérvadó, hogy a HZ1500 nem 2021-es, hanem 2020as modell, gyakorlatilag sikerült megvennie LG C1 oled árban, úgy hogy ez a Pana annál azért egy minőségibb tv. Akit nem érdekel a játék, annak egy Pana oled lesz a nirvána filmezésre, gyakiorlatilag kalibrálás nélkül is tűpontos a képe Filmmaker módban, a mozgásmegjelenítéstől kezdve minden képmegjelenítési elemeben nagyon pontosan és finoman dolgozik. Emellé a HZ1500ba még egy valóban nagyon használható, tényleg minőségi hangrendszert is sikerült integrálni. Az általad felsorolt olcsóbb oledek alatta is vannak minőségben. Képben nálam abszolút a Panasonic a csúcs, az volt régen is plazmáival. Annak ellenére, hogy pl. szeretem a Sony-t is, az idei A90J master series oledjük agyon lett dícsérve és díjak sokaságát zsebelte be, de a JZ2000 képe, pl nekem jobban bejött, láttam egymás mellé állítva őket.

    Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Új hozzászólás Aktív témák