Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz alaves #51182 üzenetére

    Szerintem, összekevered azzal, hogy a lányomnak vett A8G-én volt használhatatlanul bugos a rendszer, de azon sem volt ilyen tinting, meg banding. Vissza is vittük, de az A9G-én a rendszer teljesen frankó volt. Csak egyszerűen közel járt a 2 évéhez és lecseréltem CX-re.

    Nekem valahogy úgy jön le, hogy az LG rengeteg selejtet gyárt, de rengeteget... és ezeket nem kihajítja, vagy megjavítja, hanem simán eladja és még úgy is bőven nyer rajta, hogy valaki(k)nél többször is kell cserélni. Nekem legalább 8-10 olyan ismerősöm van, aki ezeket a hibákat nem is látja, vagy ha látja, akkor letojná és az LG erre (is) alapoz.
    Más gyártóknak viszont kötve hiszem, hogy megmerné tenni, hogy ilyen elcseszett selejtes panelokat gyártana, vagy küldene.
    Tehát jó az LG oled tv, ha kifogsz egy frankó hibátlant, amire csak ebben a topikban is olvasva a hsz-ket is egyre kevesebb az esély, akkor bazzeg mennyi lehet ez világszerte?
    Mint írtam, nálam ezt addig cserélik (max három alkalom), míg tökéletes nem lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák