Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Sajnos úgy néz ki panelt kell cseréltetnem az LG CX TV-men. Van 3 horizontális csík melyek világos tartalom mellett látszanak és játékokban zavaró. Nem, ez nem az 5%-os szürke tartományban megszokott oled "sajátosság". Ez a 2020-ban gyártott elcseszett panelek egyike... Sajnos nem tudom megszokni őket. Nem a világ vége de folyamatosan erre a 3 csíkra koncentrálok és ez így nem lesz jobb. :(

    Tudtok esetleg segíteni abban, hogy hol érdemes elkezdeni a tortúrát? Őszintén sem időm sem kedvem egy a témában 0 ismerettel rendelkező ügyfelessel szenvedni sok emailen és telefonon keresztül. Már osszeirtam egy lista választ a szokásos felesleges kérdésekre így azokkal fogom kezdeni hátha gyorsít a dolgon. Viszont ha tudtok bármilyen olyan csatornát ahol érdemesebb kezdeni a Magyar LG honlap RMA support helyett azért végtelenül hálás lennék. :) :R

    Már csak LG garancia él így Media-ban felesleges gondolkodni. :( Ha egy lelkiismeretes szervizes, ügyesen kicseréli a panelt nekem az több mint elegendő. Felteszem készülék teljes cseréjéről álmodni sem lehet minimum 2 panel cseréig. Nem teljesen értem miért éri ez még nekik. 2 panel ára felteszem több mint egy új TV hiszen a TV nagy része a panel. A többi alkatrész elenyésző.

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák