Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Northlorien #45742 üzenetére

    A BO pont rossz példa, eddig két oledjük jelent meg, mindkettő elképesztően aránytalan design-nal rendelkezik. (illesztési pontatlansággal pluszban)
    Egyik sem lett szép, szerintem.

    Ugyan nem emlékszem már a hőtanra, de melyik a hatékonyabb hűtés szempontjából?
    Ha egy vékony panelt felszerelsz a falra és külön van az elektronikája (WX), vagy rajta van az elektronika de nagyon vékony, pl (GX)... ellentétben a BX, CX-szel amelynek a hátán van egy vastag műanyag tasak, benne az elektronikával, táppal(?)
    Feltételezve, hogy a klímát nem irányítod a tévére(!). Nyilván ekkor nagyon jó lesz a hűtése. :D

    Ha a WX-et felteszem a falra egy az egyben - márpedig máshova nem tudom rakni, akkor szerintem annak lesz a legjobb a hűtése.
    Abban gondolom egyetértesz, hogy egy tégla vagy kőfal nem fog elvérezni egy aprócska meleg táppal szemben. :)

    Van egy 2012-es MacPro-m, otthon. (64 GB RAM, 12 xeon mag, RX580 8GB stb...stb...)
    Szerintem a legtöbb Apple laptopnál gyorsabb a mai napig. Igaz, tettem bele ezt-azt utólag. :) Az egész gép egy aluminiumtégla.
    (igaz, 980 wattos táp) :D
    Egyébként jók az Apple gépek, sajnos az emberek többsége nem ismeri őket, ezért divat fikázni. Jó a rendszerük nagyon.

    Úgyhogy igen, van aki másképp gondolkodik.
    Én nem vagyok hajlandó csúnya tárgyat venni, ha van szép is.
    Aki nem teszi meg azt a szívességet, hogy megbíz egy formatervezőt - hogy szép is legyen a termék ne csak jó - attól nem fogom megvenni a termékét.

Új hozzászólás Aktív témák