Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz chros #32228 üzenetére

    A műtét jól sikerült, de a beteg nem élte túl. ;] Nem felejtettem el! :N Tegnap végül nem tudott jönni, így ma sikerült. Volt már hibás OLED, de nem sok és a legtöbbnél más hiba. Szóval nem mondaná, hogy a beégés vagy a pixelhiba a legjellemzőbb. Bontatlan dobozban hozta - Ferihegyről jött a panel :F - az enyémet pik-pakk szétkapta és rárakta az újat. A védő fóliát átraktuk a másikra - mert az elvileg javítja a panel merevségét - és az ment vissza az új dobozába. A tévét bekapcsoltuk és működött is. :K Banding minimális, jobb mint volt. Ez volt a pozitívum. A negatív pedig az, hogy hamar találtam pixelhibát, ami a kisebb probléma volt, mert a jobb szélénél (1 cm sávban) több helyen, mintha tele lenne "szemetelve". Valaki korábban rakott már be ilyen képet. A pixelek össze-vissza gyengébben világítanak (pepita) és van több fekete is. :Y Azt mondta várjunk pár napot hátha rendeződik - amit kétlek sajnos, de hátha - és meglátjuk. Azt is megjegyezte 3 pixelhiba kell a cseréhez. A rendszerben lesz 2 év garancia és akár 2 év múlva is cseréltethetem. Az 5 év gondoskodás papírt ő sem látta még, lefényképezte és utánakérdez.
    Szóval nem vagyok maradéktalanul boldog. Ha lenne még 1 panelcsere - most úgy érzem - már nem bíznék benne. :O
    Hétvége jön, így ennyit várnom kell mindenképp, szóval alszok rá 3-at és meglátom.

    Nem sokára megnézem neked a fekete/fehér szintet.

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák