Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Pro Koryak #14058 üzenetére

    Egyrészt nem férne bele az EU energetikai osztályos szabályozásba... Ezt sajnálom én is :( idiótaság.
    Igen, pont az OLED nézegetéssel fogjuk a fókabébik ezreit leölni :U

    Másrészt meg azért meg tud ám szaladni rendesen a peak fogyasztás egy havas jelenetnél... lehet 3-400 Watt is, amihez jobb alkatrészek kellenek, túl kell méretezni mindent... nagy bordák vagy akár aktív hűtés... emlékszünk ugye mi volt egy plazmában :B Gondolhatod, ez kihatna a tápra, és az eszköz vastagságára is.

    Harmadrészt a konkurens LED LCD-hez képest nem fogyaszthat ennyivel többet, mert az problémás marketing szempontból. (Bár átlagban még így sem menne annyira fel szerintem)

    Negyedrészt, lehet próbálják minimalizálni a peak intenzitást, ami esetleg csökkentené a panel élettartamát... de erre ott az ASBL és ez nem jelentős szerintem. Nem ebbe fog megdögleni a panel.

    Egyszóval nagyrészt hülyeség, kisrészt elektronika.

    Megoldás: Kéne egy custom prémium panel ABL nélkül tápdobozzal, kiemelt minőségű túlméretezett elektronikával. X széria, falra szerelhető vékony panel, csak mellé egy dizájnos tápkocka és mehet neki a 400W :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák