Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stewe2

    aktív tag

    válasz Danika256 #1789 üzenetére

    Danika256: a látószög fix 170 fok, de a felbontások között van némi különbség, esetleg trükközni is lehet :D

    Mivel ezekben a kamerákban nincs optikai zoom, ezért a látószög csökkentést képkivágással érik el, ez jól látszik a második linken (a torzulás megmarad, csak levágja a széleket). Ami korrigálhatja a (nagylátószögű!!!) lencse torzítását, az a szoftveres utómunka. A fotózásból tudom, hogy a kevésbé torzító ultrawide lencsék mocskosul drágák.

    Nagyon nem volt még időm tesztelni, de amit az 5,5" telómon visszanéztem az nagyon rendben volt élesség, színhelyesség, fehéregyensúly, és expozíció szempontjából. Üzemidő egyenlőre a netes videókból.

    FrenkTéjlor: az Ambarellák mind fűtenek (az SJ7 is), egyszerűen nincs megfelelő hűtésük ezeknek az apró házaknak (aminek az akku kb. 2/3 részét elfoglalja), és hát a chipset dolgozik rendesen.

    Nekem most ez van benne, én csak ettől a tagtól vásárolok (25db) mind eredeti, bontatlan, hibátlan. C10, sztem ez a minimum sebességben, U3 biztos jobb!

    Kiegészítők egyenlőre nem érdekelnek, meg valszeg gyártani fogom őket a spec kialakítás miatt. Amúgy a vízálló tokon lévő 2 fül szabván, így bármilyen (GOPRO, SJCAM) kiegészítőt alá tehetsz.

    Remélem szabi alatt jól ki lesz terhelve a kamera, esetleg írok majd róla valamit.

    Üdv stewe :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

Új hozzászólás Aktív témák