Új hozzászólás Aktív témák

  • -Bagira-

    tag

    válasz karika760120 #6473 üzenetére

    Hasonló okból vettem órát csak én autóvezetéshez.
    Lehetőségeid a következők.:
    - Veszel egy bármilyen olcsó órát ami kihangosítóként csatlakozik a telefonodhoz.
    Ebben az esetben az is fog jelezni és azon tudsz beszélni. Ez szerintem a legrosszabb megoldás.
    Valószínű egy normál szobához képest zajosabb környezetben használnád. Ha még te jól is érted a beszélgető partnert ő nem nagyon fog téged. Ha meg a fejedhez emeled a csuklót sokat nem nyersz az egésszel a telefon kézben tartáshoz képest.
    - Második lehetőség egy tetszőleges fitnesz karpánt ami hívó fél azonosításra képes. pl Huawei Band, Mi band 3 ( a kettes is képes csak angolul) És mellé megtartod a Bt fülest- Ez sokkal jobb megoldás. A bt headset beszédhangban tisztább, mindkét fél számára. Az alap koncepciódhoz képest annyi változás van, hogy te kezdeményezni csak beszéd alapú hívással fogsz tudni. (ezt a felállást használtam kb egy évig)
    - Harmadik eset. Nagyon hasonló a ketteshez csak egy kicsit komolyabb óra, színes kijelzővel.
    itt már ha van a hívó félhez kép társítva azt is látod. Teló még mindig a táskában. Csak híváskezdeményezést is tudsz könnyeben. Akár gyors tárcsázással, akár számbeírással. Ez még mindig belefér a 30as kategóriába

Új hozzászólás Aktív témák