Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby-007

    tag

    válasz alcsapalcsa #1154 üzenetére

    Szia,

    pl: [link]

    :-)

    Nem az asztal közepére gondoltam én sem helyezni, csak éppen megjegyeztem, hogy ez így nem a legtökéletesebb dolog.

    És nem túlpörgöm a dolgot, de szeretek alapos lenni és ha csinálok valamit az ne szar legyen. Nem fogok csak úgy rendelgetni dolgokat Kínából aztán kiderül, hogy más kellett volna, megpróbálom jól körbejárni a dolgot.
    Szeretném egy gyártó dolgaiból megoldani a dolgot, de például a Xiaominak nincs kültéri wireless szirénája sem, de a belső is csak a gateway maga.
    Úgy gondolom a xiaomi megbízható márka és nem is túl drága, ebből szeretném kihozni a maximumot.

    Nekem új problémám az is, hogy minden wifis és net kapcsolatos, viszont nekem a házba a net kapcsolat is egy légvezetéken jön be, azt is egy nyisszantással el lehet vágni és akkor oda az egész, senki nem fogja lekapcsolni telefonról az üvöltő szirénát stb...

    Tudom nehéz eset vagyok, de minden eshetőségre fel kell készülni, azt is tudom hogy valami már több mint a semmi, de az a valami legalább legyen a lehető legjobb és a legjobb tudásom szerint kialakítva. Gondolom ez nem baj, de ha itt ez probléma akkor szívesen visszavonulok és nem zargatok többet itt senkit.
    Elnézést ha esetleg lábatlankodtam eddig.
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák