Új hozzászólás Aktív témák

  • Petikeje

    tag

    válasz LouiS22 #46727 üzenetére

    Erről a hozzászólásról egy vicc poénja jut eszembe kicsit kifacsarva: "Lajos-Lajos, te b@szt@tni jársz ide."
    1. Ha csak olyan dolgokkal próbálkoznék, amiről tudom, hogy meg tudok csinálni, akkor ott tartanék mint Te: óvodás szinten, nagyon sok szabadidővel, amit trollkodásra fordítasz
    2. Ha sírásnak vetted, amit írtam akkor elnézést, kérdésnek szántam.
    3. Ha van kolléga, aki segit a problémám megoldásában, sztem kb így tudjuk elérni egymást. Vagy? Természetesen kifizettem az idejét.
    4. Majd még azt leírhatnád, hogy szerinted mi a célja egy ilyen fórumnak, mert szerintem az ismeretek megosztása, és segítség mások problémáinak megoldásában. Szóval sztem belefér amit kérdeztem. Nem?
    5. Olvasom 1 ideje ezt a fórumot, minden témának utánanézek; mielőtt kérdeztem, ennek különösen utána olvastam, mert láttam másba is beleálltál mert nem használja a keresőt (ezt 1ébként én se kedvelem); reménykedtem elkerüljük 1mást... sajna nem
    Na majd szólj ha tudsz forrasztani, és akarsz keresni 1 kis zsét... 😉 tudsz venni papirzsepit, hogy levezesd a feszkót.

Új hozzászólás Aktív témák