Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz MaCS_70 #1959 üzenetére

    Senkinek semmi baja a hangutasitassall. Csak a felesleges hasznalatara probaltam ramutatni. Persze szorakozas miatt is hobbybol tok erdekes. Ironiaval probaltam kifejezni hogy futjuk az ures “tanulos” koroket. Nemreg kerdeztem vannak e ertelmes igazi okositasi otletek a neten mert ha az ember tul van a jaj de erdekes hogy a mozgaserzekelo bekapcsolja a lampat elmenyen majd a hanggal is bekapcsolom a tevet utana homeassistant/ domotiz korszak jon ha meg olyan akkor forrasztgatos flashelos idoszak. Ezek tok jok megadjak a flow elmenyt meg lekotnek csak az otthon nem lesz sokkal okosabb. A 80% celtalan hobbynak erzem amivel semmi bajom sincs. Nekem hianyoznak a valos hasznot eleminoseget javito bevalt jo mukodo felhasznalasi otletek. Es meg a nagy gyartok is divatbol keszitenek “okosito” rendsszereket mint pl samsung smart things vagy hasonlok a marketing anyagaikban olyan ertelmetlen okositosztereotipiak vannak amiket valaki kitalalt es az porog okositas cimen. Hianyolok egy olyasmi weboldalt mint a 3d nyomtatashoz vannak ahova fel lehet tolteni kitalalt megoldasokat bevalt konfigokat vagy csak akar otleteket amikre lehet szavazni alakitani es majd a kozzosseg eldonti mennyire hasznos igy csiszolodik es kialakulnak igazan jol hasznalhato otletek. Ma erosen gondolkodom hogy erdemes lenne osszehozni egy ilyesmit.

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák