Új hozzászólás Aktív témák

  • fecus

    őstag

    válasz Yoshida #1373 üzenetére

    Ha max 3V-nyi elemmel használod akkor forraszd le a gyári stab ic-t! Megmértem, és fixen pár tized voltot ejt a feszültségen. Tehát azért áll le mert amikor az elem 2,6 v-os lesz a cucc csak 2,2-t kap (csak példa). Azon kívül azt is mértem, hogy ha a VCC-n táplálom 3,3V-tal, de bent van az eredeti IC akkor is növeli a fogyasztást.

    Mivel nekem a 18650-os akku feszültsége magas, tettem elé egy HT7333a-t. Ez a 3,3V elérésekor egyszerűen átengedi a delejt, és nem vesz el semmit.
    És még valami: javasolják a BODLEVEL-t 1,8V-ra állítani, mert minden alkatrészed tud működni azon a feszültségen.

    - LED ki
    - táp ic ki
    - BODLEVEL 2:0 Fuses = 110

    És még egy: a RF24_PA_LOW számít. Azt írták egy hozzászólásban, hogy ha HIGH akkor a beépített stab IC nem is bírja táplálni a rádiót. Ebből gondolom, hogy számít.

    [ Szerkesztve ]

    "Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Új hozzászólás Aktív témák