Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsi kecske

    tag

    válasz vampire17 #11488 üzenetére

    Most épül a ház, tehát a 0át behúzni nem probléma, fúrás faragás sem. Ezért pörgök rajta ennyire, hogy ne utolsó pillanatban kelljen megszülnöm az ideális megoldást hanem mire oda jutunk, hogy húzzák a kábelt akkor kész tervem legyen és max a SW oldali heggesztést kell majd faragnom, de azzal ráérek, mert a vezérlés megy majd fali kapcsolóról is. Az automatizáláshoz meg elő lesz minden készítve. Legalább is ez a terv.

    @LouiS22: Nem akarok én küzdeni vele, ha van kicsit drágábban is egyszerűbb megoldás akkor jó lesz az is, nem akarom én direkt szívatni magam.

    Tehát akkor mondjuk maradhat a zigbees kínai hue koppintás vagy akár az ikeás égő. Kapcsoló elé pedig beteszek egy Shelly relét ami wifis és azt tudom majd vezérelni OH-al. Így mindegy, hogy a kapcsoló okos-e vagy sem, a lámpákat zigbeen keresztül tudnám vezérelni külön külön, a shellyvel meg akár lekapcsolt fali kapcsoló állapotban is fel tudom kapcsolni azt?

    Vagy nagyon messze vagyok még mindig? :)

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

Új hozzászólás Aktív témák