Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    válasz erdey_a #76150 üzenetére

    én most egészen komolyan elgondolkodtam rajta, hogy költözzünk ki a picsába Szardíniára. eladnám a fostos kis házat, abból vehetnénk egy kis lakást ott, ami közel van a reptérhez, közel van a tengerparthoz, és a fejünk nem fájna. amíg feléljük a tartalélkokat, addig megtanulnék rendesen olaszul, és elmehetnék mosogatni valahova, asszony meg úgyis találna valami "rendes" állást, amiből a rezsin kívül futná kenyérre is.

    nyaralómat otthon kiadhatnám, abból is jönne valami lé. néha hazaugranék, hisz max 2,5 óra repülővel. a traktort ha eladnám, abból valami fost kint is lehetne venni.

    aztán fizethetném az adó tetejére az adót, vehetném duplaáron a petrezselymet, meg még anyámkínja mit... minél többet iszom, annál jobban gondolkodom rajta, aztán elvetem az ötletet. aztán megint elkezdek 50m2es kislakásokat nézni odakint... és már jönnek is az álláshirdetések :D

    nem lennék a magam helyében, de máséban sem, aki átlagembernek számít. gyerek még nincs, de nem tudom, erre a világra akarunk-e egyáltalán...

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák