Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz bobsys #72119 üzenetére

    Mint konstrukcioval, semmi baj nincs vele, sot, kifejezetten szeretem a Mazdakat.

    Nekem a SUV-val, mint letformaval van bajom, mert feleslegesen nagy batarok.
    Azert Gretas kepet raktam be, mert nem ertek egyet azzal, hogy mindenki ket tonnas suvval jar, es az autoipar motorfejlesztoi vert izzadnak azert, hogy "csak" annyit fogyasszonak, mint a 15 eves, 3 literes benzinesem. Automataval. (10l korul jarok vele, vegyesben)
    Es ez egy kombi, amivel ma epp egyben hoztam el egy Herman-Miller irodai szeket, de volt mar benne szobaajto (!!!), meg 4 ember osszes cuccal el tud vele menni nyaralni, es hasonlok.
    Szoval ezek utan valaki magyarazza el nekem, hogy mi szukseg egy 5 meteres, 1.8 magas SUV-re, azon felul, hogy szeretunk minel tobb benzint elegeni feleslegesen.

    Es no offense, abszolut nem ellened szol a dolog, mert sajnos az egyteruek es az ertelemes kombik jelentos reszben ki is haltak a SUV-ok oltaran, tehat egy olyan vasarlo, aki praktikus autot akar, szinte muszaj, hogy ilyet vegyen.
    Csupan nagyon haragszom az autoiparra ezert a tendenciaert.

    [ Szerkesztve ]

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák