Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz BlacKSouL #65775 üzenetére

    Ápdét2: Kiderült, hogy feltehetőleg az ie egyáltalán nem, Chrome-on talán, FF-en pedig elvileg működik a netbank, de csak akkor, ha a legújabb verziója van telepítve. Azért szuper, mert az FF nem frissíthető csak admin joggal. OK, igényeljünk valamit a szervizdeszktől. Mondom nekik apdételtetném a gépen lévő FF-et. Azt nem lehet, mert az nem támogatott applikáció. (Gondoltam az azért fasza, mert két éve mikor kaptuk a gépeket, még szó nélkül dobták rá mikor kértem előtelepítésben) De ha akarom én letölthetem magamnak. Mondom OK, de telepíteni nem tudom mert admin jog kell. OK, mutassam meg hol kéri, mert szuportot tudnak adni hozzá ha kell. Paradoxon, de mindegy. Átvette a gépet, elindítom a telepítést, kéri az admint, beírja, nyomjuk hogy Run, elindul a telepítő, és nem történt semmi. Ment a csík veszettül, de negyedóra alatt semmi nem történt. Közben bezártam a FF főablakot hátha az fogja meg, de nem. Vártunk így egy darabig, aztán kilépett a gépemből, majd én is elkezdtem volna bezárni a telepítőt, amikor kiírta, hogy Hoppá, valami nem sikerült a telepítésben, próbáljam újra, kattintsak. Megtörtént, feljött egy olyan oldal, ahonnan nem a telepítőtelepítő 314kByte-os vackát, hanem a 61 Megás telepítőt magát ajánlotta fel. Mondom mindegy, úgyse tudom admin nélkül, de azért lehúztam, ráindítottam. Nyilván kérte az admin jelszót. Na mondom fasza, akkor inkább hagyjuk az egészet a p.csába. Rányomok hogy Cancel, erre feltelepítette... :F
    És mitadisten, igaz hogy krvalassan, de végül belépett a netbankba. Hurrá

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák