Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz fokukac #62109 üzenetére

    Előttem van akkori beszállítónk ügyvezetője, Alberto arca, amikor január 14 környékén japán gyárigazgatónkkal beültünk a Superb kombijába a hotel előtt a Plaza de Catalunya mellett, és mutatta, hogy borzalmas hideg van, +9,5 fok. Aznap este fél 11-kor 14 fokban sétáltunk vele Barcelonetában a tengerparton vacsora után, de meséltem neki, hogy mi 1 nappal előtte -14-ből jöttünk el. Azt mondta olyan hidegre ő még nem emlékszik életében, pedig járt már sok országban még hegyekben is. Meg mesélte mikor asszem 2006-ban leesett váratlanul 1 centi hó, és a barcelonai utcákon megállt az élet 1 napra.

    Én meg most megrottyantottam idei első forraltboromat, eddig nem volt rá igényem, most viszont megelőzés céljábú' belapátolok egy adagot. Kipróbáltam úgy ahogy az okosok mondják, hogy előfőzöm a fűszereket, és nem rosszabb ugyan, viszont különösebben nem is jobb, mint ahogy én korábban csináltam. Persze az enyémet feldobja a bors és a narancs, meg a méz, de ez már több szinttel feljebb van annál, mint amit pár haverom csinál, hogy ilyen lóf.sz bekevert fűszert szór a borba, sőt az utcai karácsonyivásáros négykatlanos forraltborosnál is, akinél volt szilvás, barackos, áfonyás meg anyámtudja milyen ízű. Kérdeztem van-e neki forraltbor ízű forraltbora, de aszondta nincs. Köszviszlát.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • fokukac

    nagyúr

    válasz fokukac #62109 üzenetére

    Mindenközben Barcelonában
    (mindenki köröz, kivéve a McLaren-t, ami lecserélte a Hondát Rönóra, de valamiért azzal is felforr a motor. :DDD Eközben a Honda már a Toro Rossónak szállít, és azzal megy... :D)
    Na mindegy, én jót szórakozom az ilyen apró trollkodásokon...


    (a McLaren központja Wokingban van)

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák