Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    válasz erdey_a #60616 üzenetére

    szarul fogod bírni, és semmilyen pozitív hatása nem lesz, ha ily módon vagy rabja.

    kemény elhatározás és a szokások teljes megváltoztatására van szükség, ha érdemi különbséget akarsz látni egészség/pénztárca/család stb szinten

    én jelenleg meg sem próbálom. lassan befejezem a munkát, és megkóstolom a tegnap kapott irsai pálinkát, s irsai fröccsel öblítem majd.

    szomorú...

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz erdey_a #60616 üzenetére

    Nem javaslom hogy legyél beteg, de én most vagyok itthon pont egy hete táppénzen, talán holnap újrakezdhetem a mókuskereket. Viszont a hozadéka a helyzetnek, hogy elment a kedvem a szesztől. Pontosabban annyit teáztam, hogy egyszerűen nem kívánok semmi alkoholost. Még az örök jollyjokeremet, a mézes narancsos forraltbort se szorgalmaztam, asszem múlt hét hétfőn tudtam még a dolog kezdetén egy fél üvegnyit megrottyantva leszürcsölni, azóta semmi. Ilyeténképp én még tartom. De péntek este borkurzus, jellemzően várhatóan ismét nyócféle kóstolóval, azt meg kár kihagyni, szóval ilyenek miatt ezt nem tudom tartani. Mondjuk káromra nincs, de így most már csak félbetegen még egyelőre nem érzem hogy lohadna a májam. :)

    Javasolnám még esetleg a movembert, de én pl. azt tavaly tartottam egész februárig, haverok Kossuthnak hívtak, meg hajléktalannak, szóval idén arról is lemondok, különösen hogy tegnap bizonyos ok miatt megkurtítottam szőrzetemet.

    Mindazonáltal nincs már sörszezon, ilyenkor azt nem is kívánom. Ez a felhős hidegszeles hűtőszekrény hőmérséklet nekem már borszezon.
    Tegnapig még egészen kitűnően tartotta magát a szép idő, sétáltam is egy kellemeset, amíg még tudtam. Most viszont felkészülök az áprilisig tartó vidámszezonra. És lassan a fűtést is meg kell pedzegetni.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák