Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ToBeY #59500 üzenetére

    A Mini nem családi autó, Katica jár vele munkába alapvetően (kivéve, amikor sikerül lenyúlnom, vagy szombaton, amikor én dolgozom, ő meg nem), illetve szaladgálós/városi kisautónak használjuk. A Mazda 5-ben meg elfér az egész család, ha valahova menni kell, valamint azt én használom munkába járásra, mert nekem csak 12 km a munkahely, és szinte végig autópálya, nincs városi szakasz. És a gyerekek + kutyák mellé még befér két bicaj is, ha kell. :U

    kukac: Amennyire tetszik az MX5, sajnos azonos kor / futás / teljesítmény / felszereltségben kb negyedével drágább lett volna, illetve havonta-kéthavonta egyszer azért csak jól jön az a szükségülés hátul, ha valahogy úgy jön össze. Csomagtartóról nem is beszélve, bevásárolni azért a Minivel szoktunk járni, lehajtott hátsó ülésekkel akármilyen nagybevásárlás belefér, az MX5-tel azért ez problémás lenne.

    Lenox: Nyilván semmi köze a praktikumhoz, de így, hogy az utóbbi időben többet jártunk a Mininél kénytelen-kelletlen, kissé beleszerelmesedtem az új Clubmanbe. Jó, nagyobb utakhoz kell rá egy tetőbox, illetve kicsit klausztrofób érzés azért a Mazda után, de alapvetően négy utasnak ugyanannyi hely van benne, csak a csomagtartó kisebb kicsit, mint a Mazdában. Valamint a magasabb üléspozíció azért hiányozna hosszabb távon, akármennyire is feelinges a Mini gokartos jellege. Na mindegy, ha nem csattan bele a Mazdába is egy kóbor Jeep a közeljövőben, akkor ez szerencsére még a jövő zenéje, hogy megint autót kelljen keresni. Az 1,5-ös motor egyébként akár ok is lenne (főleg a 136 LE-vel, amit kihoztak belőle), nem fétisem a nagy motor, ellenben a Honda formavilágának valahogy nem én vagyok a célközönsége... Bár az új HRV egész konszolidáltra sikerült, szinte már Mazda CX5-szerűen formás.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák