Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fokukac #58357 üzenetére

    Mér', dízel a Jazz? Nemá'.

    Nekem is olyan jól jött ki egyébként, hogy mind a két autónak szinte egyszerre járt le a műszakija, meg esedékes az éves szervize. Nem mondom, hogy nem látszik a családi költségvetésen. Mondjuk a gumit én félévente váltogattatom rajtuk, szóval azzal egy darabig még nem lesz gond, de a Minire jellemző módon azt is venni kellett egy garnitúra télit és nyárit is, amikor megvettük (a gyári nyári gumik voltak csak hozzá, és szerintem azok sem voltak telente sem cserélve, legalábbis nagyon úgy nézett ki, hogy a ~60k-t, amit az autó futott, mind ők kapták). Viszont ebayen sikerült szerezni egy ugyanolyan alufelnikészletet 120 EUR-ért, mint a gyári, szóval legalább átszereltetni nem kell mindig őket. A BMW kb egy pár, vagy csak másfél gyári acélfelnit adna ennyiért, alufelniből meg talán felet-háromnegyedet...

    Ja, közben Katicának sikerült mozgássérült-helyre parkolnia. Túl magasan volt a tábla egy villanyoszlopon, nem nézett annyira fölfelé - de tényleg, saccperkb olyan 3+ méter magasra szerelték, az autó meg apró, és nem arról híres, hogy jól kilátsz belőle. Úgyhogy elvitték a Minit, rohangálhattunk érte. Nem tudom, otthon mennyibe kerül az ilyesmi, de itt _nagyon_ drága. És akkor még vigyorogva a kezedbe adják a parkolási bírságot is, hogy 8 napon belül kéne utalni, miután kifizettél egy kisebb vagyont a telephelyen. Közös életünk harmadik parkolási bírsága, és negyedik bírsága összesen, szóval 20+ évre levetítve azért belefér, de most nem volt őszinte a mosolyom.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • NoLF

    addikt

    válasz fokukac #58357 üzenetére

    S vajon az uj gazdaja miert nem LATTA, hogy teligumi van rajta? Es az elmult 3 evben mikor elvitted szervizbe, senki nem szolt, hogy miafaszez?

    En el nem viszem mar szervizbe, pedig log a bele... szervizert amnyit elkernenek, amibol veszek masikat. Ugyhogy amint megadja magat, johet a kovetkezo :)

    Szoftverfrissitesrol meg nem is hallottam ezeken, de en tuti azt mondtam volna hogy hozza ne nyuljanak, ha baja nincs... pont az altalabb fentebb leirtak miatt.

    Monti: Londonban mindig jobb ido van, hisz az orszag nyugatrol kapja a szart folyamat, nem a csatorna felol ;)

    Amigy a csajszim nagybatyjaekhoz megyunk, van tapasztalat boven az o oldalukrol :) de azert koszo.

    PeterkeT: nos azert nem artana ha a betonra is felfestenek az egyezmenyes jelet... ahogy kb a legtobb normalis orszagban szokas. A jazzbol csak 1,2 es 1,4 benzines volt. Az enyem egyaltalan nem budos.

    [ Szerkesztve ]

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák