Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz BlacKSouL #54219 üzenetére

    Tényleg csak annyi, hogy Szlovéniában még nem jártunk sose (pedig aztán valami 100km-re laktunk a határtól, vagy még annyira sem), most meg egy szlovén csajszi lett a padtársam a suliban, szóval innét az ötlet, hogy oda sem ártana átruccanni. Trieszt meg ugye Trieszt, azért tényleg van történelmi múltja, meg ilyesmik. Rijekában már jártam, még ha csak pár órára, meg egy fagyira is, az is nagyon szép város.

    Az úttal kapcsolatban meg tényleg csak annyi, hogy a horvát szakasz amilyen szép tud lenni, annyira zsúfolt is így nyáron, meg alapból drága is a sok fizetős kapuval, az meg minket különösebben nem zavar, ha esetleg lassabban lehet haladni, szépségben meg azért, feltételezem, Szlovénia sem marad el semennyire a horvát karsztoktól.

    Isztrián mindketten jártunk már, bár mindketten jó régen (én talán vagy 10 éve, Katica még régebben), Pulát, Rovinjt láttam már, de nyilván nem mindent, a gyerekeknek viszont az egész horvát dolog újdonság lesz, a kisebbik ráadásul még tengernél sem volt soha (hát milyen szülő az ilyen?!).

    Szóval jöhetnek tippek, szívesen olvasom, ha összeszeded magad, meg időd is van. Szlovénia szinte biztos már egyébként, nagyon úgy néz ki, hogy még egy nappal előbb indulunk, és booking.com-on leütünk még valami egyéjszakás kalandot Skocjan, vagy Trieszt környékén, hogy ne futtában kelljen azt is megnézni.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák