Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz EQMontoya #41702 üzenetére

    Én önként 4 hónapot vállaltam a felmondáskor (így jött ki a külföldre költözés, főleg mert a gyerekek is be tudták így még fejezni az iskolaévet), de kb mindenki, akivel találkoztam, megkérdezte, hogy miért nem iratom ki magam dokival erre az időszakra, hiszen ideális, hogy úgysem vállalok az országban másik munkát, külföldön meg úgysem találnak meg. Nem tettem, 7 év után ennyivel tartozik az ember a kollégáknak, de még a főnöknek is, hogy normálisan adja át a munkát.

    Szóval trükközni lehet, de a legjobb szép szóval megegyezni, igazából mindenki akkor jár a legjobban. Nagyon kibaszni a munkavállalóval, persze attól eltekintve, hogy kitöltetik vele a teljes hátralévő felmondási időt, úgysem tudnak, de ha egyszer a munka átadható, akkor nekik sem érdekük, hogy ott tartsák, mert egyrészt pénzbe kerül, másrészt a motiváció és elhivatottság, meg főleg a munkamorál, és ezen keresztül a közösségre gyakorolt hatás azért ilyen esetben megkérdőjelezhetően pozitív csak.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • bandus

    veterán

    válasz EQMontoya #41702 üzenetére

    nem célom felégetni magam mögött minden hidat és ellenségeket szerezni :)

    a kolletkív szerződésünkben ez van, ami abban az esetben pedig nyilván jól jön, ha neked mondanak fel. mivel az előttem, senior poziban lévő kllégám felállt és én lennék hivatott betölteni az ő helyét ezért nyilván nem örülnének annak, ha egy hónapra rá én is felmondanék így valószínűleg nekem nem engednék el a felmondási időt amíg nincs megoldva a feladatok átadása meg a helyettesítés. meg ez persze attól is függ, hogyan tudnék (még mindig csak elméletben) kezdeni a másik helyen.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák