Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz erdey_a #84331 üzenetére

    Ja, sorban esik át mindenki a fertőzésen megint. Ugye nekem is egy hónapja volt meg, de melóban is egy csomó beteg van. Nálunk még nem kötelező a maszk, csak ajánlott. Szerencsére mindenkiben kiépült már egy egészséges alapimmunitás, jgy a lefolyás már nem olyan súlyos. Azért az az egyhetes tompa fejfájás elég frusztráló volt megint, de legalább a klasszikus influenza-tünetek elég enyhék voltak (kis torokkaparás, minimális izomfájdalom, hőemelkedésem szerintem most nem is volt). Ja, meg ugye ahogy a pulzust fel tudja nyomni ez a szar az egekbe, az valami hihetetlen. Normális esetben 60 alatt van a nyugalmi pulzusom, emiatt 3 napig 80-90 volt, konkrétan feküdtem az ágyban, és éreztem, ahogy dübörög a szívem. 120-130-as pulzussal jártam meg egy kört a WC-ig. :D

    Kecske: Mondjuk ha nem autópálya mellett tankolsz, az literenként 30 cent spórolás, alsó hangon. Láthatóan nem fogyasztásoptimalizálásra rendelkeztek be a népek amúgy, tegnap én is autópályáztam egy kb 100 km-t, az A5-ön sikerült összeszednem magam mögött egy kisebb sort, mert a 190-et kevésnek találták. Különösebb tolakodás nem volt, amikor ki tudtam állni a középső sávba, szépen elmentek mellettem, én meg visszaálltam 140 környékére. Étterem amúgy diszkréten drágul, pont most nézegettem, hogy nem túl frekventált helyen lévő sültkrumplis-kolbászosnál egy adag 5-9 eur (az más kérdés, hogy bőven jól laktam vele, meg jó is volt), kínainál szintén 9 euróért ettünk egy-egy adagot (az is bőven sok volt). Döner is kb ennyibe kerül. Azért korábban ezeket olyan 5-6 euróból meg lehetett úszni adagonként. Sör nem tudom, mennyibe kerül, azt veszem, és kész, de a fél kilós kávé például régen normál áron 6 euró körül volt, akciósan 4 alatt szoktuk venni (Dallmayr Prodomo Arabica), most 8-10 eur között van az alap ár, és ha 6 körül látni akciósan, az már nagyon jó. :(

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák