Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Nézem időnként a hírekben a ksh statisztikákat, és mindig gondolkzom rajta, hogy a valóban fontos adatok mellett, mint a születések, halálozások, természetes fogyás, vagy születési arányszám mellett rendszeresen közlik a házasságkötések számát is. Ez miért olyan fontos adat, hogy a többivel egy lapon említendő? Mit mutat ez pontosan, ami közérdeklődésre tarthat számot? Illetve ha már ez releváns, akkor miért nincs ott mellette a válások száma, vagy részletezi, hogy ebből mennyi az első házasságkötés (egyik, vagy mindkét fél esetében)? Mert azt értem, hogy a dajcstomi, meg a rogánanticili, meg a lölö, meg úgy a konzervatív oldal jellemzően néhány évente pörget egyet-egyet a számlálón, de ez pontosan miért is jó nekünk?

    Másik kérdésem is ide tartozna, hogy a klasszikus családmodell (anya+apa+gyerekek), az ilyenkor módosul anya + apa + gyerekek + apa macája + anya új pasija + anya régi pasijának a korábbi két házasságából hozott 5 gyereke + anya korábban házasságon kívül-belül szült 3 gyereke 4 pasitól + apa hímringyója + apa ereszcsatornája + anya örökölt lamborginije vonalon? Csak mert ezek után nem igazán értem a felháborodást, amikor két férfi / nő akar együtt felnevelni egy gyereket… Ráadásul ha engedélyeznék a melegházasságot, kicsit az is lökne a számlálón. Bár a kormánypárti belső kör szerintem egyedül több házasságot köt évente, mint amennyi lghdtv+ személy összesen van az országban.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák