Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz EQMontoya #42109 üzenetére

    ez a politika meg az ahhoz kapcsolódó moderátori hozzáállás még mindig itt van....
    Tegnap a revolutos topicban szóba került az MNB figyelmeztetése, aztán Matolcsy, meg, hogy ezek ugyanazok az emberek, akik bevezették a tranzakciós illetéket, a mérlegfőösszeg alapú bankadót, a pénzügyi rezsicsökkentést ( amit ugye nem a 'zemberekkel fizettetnek meg), és a 27%-os áfát, és hogy nem szeretik, hogy nem az ő felügyeletük alatt áramlik a pénz...
    majd erről kialakult egy diskurzus...
    (na jó, ezek részét én említettem meg, mert szerintem összefügg azzal, hogy a bankok drágák, meg a termékek is drágák, ezért revoluttal rendelnek az emberek kínából, továbbá a közéleti események mind hatnak ránk, és ezektől nem lehet elvonatkoztatni. Volt pár kulturálatlan dolog, én pl. Kancsinak mertem nevezni a géniuszt, amiért később bocsánatot kértem, valaki meg leírta, hogy f*szom, k@pják be, vagy valami ilyesmit. De amúgy semmi extra nem volt.).

    Mindegy. most nézem, hogy mára eltűnt vagy 30-40 hozzászólás (!), gyakorlatilag mind.
    Szóval kb. ugyanott tartunk, ahol 2014-ben.
    de arról jól el lehet vitatkozni, hogy megy-e a top-up. : )

    @Hollóvájjakiaszemem, ha nem leszek engedelmes! Hisz' ismersz, mindig az vagyok! Semmi mást nem tudok jobban elfogadni, mint az autoritást és a (hülye) szabályokat! :P

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák