Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    USA:

    4 eve beadtam a letelepedesi kerelmet a tesom reszere es tokre elfeldkeztem rola. A beadast kovetoen irtak, hogy megjott a kerelem es majd szolnak, hogy mi a kovetkezo lepes.

    Felhivtam oket, mondom a holgynek, hogy sorry tokre elfejtettem az ugyet es nem kaptam toluk semmit az elmult 4 evben, megvan meg a kerveny?

    Hat tetszettem olvasni a weblapot? Igen, azt irja amit 4 eve irtak, hogy majd szolnak, hogy mi a kovetkezo lepes.
    Hat ez az, varjak meg 5 evet, es ha nem kapok semmit toluk, na majd akkor hivjam oket, mert a bevandorlas testveri alapon 108 honap, ugy hogy csigaver :DDD

    Beraktam elmlekeztetobe :)

    Nincs gond, mert nem surgos, meg lehet soha nem koltozik majd ki, csak vicces, hogy egy hivatal 9 evig ul a kervenyen egy szo nelkul.

    Szulok eseten ez lett volna talan 3.

    Magyar:
    Visszafele is megkerdeztem, itteni szuletesu felesegem gondolta, hogy nem lenne rossz magyar allampolgarnak lennie, szinten ki tudja mit hoz a jovo alapon.

    Mivel van kozos gyerek ezert 5 ev hazassag utan kervenyezhetne, de az ugyintezo holgy kozolte, hogy mindenfele makogasra, hasznalhato magyar myelvtudas nelkul nem fog atmenni a vizsgan :)

    Neha parszor kerdezte, hogy milyen az oktatas vagy az eu ellatas szinvonala, azota nem hozta fel a bevandorlas temat :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák