Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz szőröscica #64128 üzenetére

    fessük át máshogy.
    Láttál egy telefont kiállítva, megnyomkodtad, majd kijelented, hogy en bloc minden androidos telfon szar és laggol.

    Az analógiáddal élve ez sokkal nagyobb általánosítás. Egyszer láttál egy Z4 kupét egy bemutatóteremben, de mivel nem tetszett a színe, ezért biztos szar vele szerpentinezni.
    Bezzeg az Astra kombival, az már kiállta a próbát..! ÉS a színe is szép.
    :P

    Szerintem amíg nem használtál valamit huzamosabb ideig, addig igazából nem kéne véleményt nyilvánítani.
    Én speciel 3 éve egyszerre használom az iOS-t és a stock androidot is, így van jogalapom mindkettőt szidni. Amúgy egyre jobban hasonlít egymásra a kettő...

    @Monty: Amúgy pedig ha már a low budget dolgokról is beszélünk: egy moto G szintű telefon ár-érték arányban még mindig nagyon ott van, használható, optimalizált, és ilyen 60 e ft-os kategóriáról beszélünk. Az ájfón meg 300 e, amikor kidobják a piacra. Aki magának olyat vesz, majd 3 éves korában azt bizonygatja, hogy még mindig az a legjobb, az igen erős önámításban vesz részt. :U
    De szerintem mindenki higgyen azt, amit szeretne, ha ez tesz benneteket boldoggá, akkor hajrá..! : )

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák