Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz Gyuri27 #747 üzenetére

    Tudom, hogy meghalt, láttam. Pont ez a bibi, hogy ennyi erővel belebújhatnának angyalok és démonok egyaránt random hullákba.
    Mondjuk attól, hogy meghalt Jimmy, még nem "örökölte" meg a testét Cass, tehát elvileg nem dönthet.
    Az meg pláne érdekes, hogy Lu mint a legdémonibb démon mindenkitől megkérdezné, hogy megszállhatja-e. Ha jól emlékszem ez csak Sam-nél volt ilyen (meg Dean-nél az angyalok), hogy bele kell egyezniük. Más embereket simán meg tudna szállni úgy, mint egy sima démon.
    Lehet, hogy csak a drámai hatás miatt tették be, hogy Cass igent mond, mert kb tök fölösleges.
    De majd úgyis megoldják az írók egy tollvonással, hogy mi történt, ahogy eddig is megszokhattuk. Mindenesetre nekem kicsit megint fura, hogy ha van egy szabály ami évadokon keresztül működik, azt miért kell utána áthúzni.

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák