Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Húúú, de minden nagyon máshogy van itt, mióta legutóbb itt jártam. :( A Logoszférát szinte alig találtam meg. Vajon hány ezer éve tehették át a Fáradt gőzbe....? :DDD
    Úgy nézem, körülbelül egy hónap híján 2 éve, hogy utoljára beléptem és postoltam ide, ,,A Nagy Átalakulás"-ba. Azéé' dúúúúrva....... :DDD Ki hitte volna, hogy ilyen sok ideig nem járok majd erre. :U

    Nos, jelentem, a helyzet változatlan. Én azóta is csak alakuuloook és alakuuulooook, több-kevesebb sikerrel.
    Na jóóóó, hogy azért ne legyek ennyire szigorú mégsem magamhoz; az utóbbi időben inkább sikerrel! :B :K

    UGYANIS: Idén, 2017. január 5-én beiratkoztam az itteni gym-be, amibe jelentem, azóta is töretlenül, heti 3x-i alkalommal, becsülettel járok! :C

    Ezúttal szándékosan nem hirdettem, nem mondtam el senkinek, nem postoltam ki, egyszóval nem kerítettem neki nagy feneket, mert eddig mindig, mikor így tettem, kudarc lett a vége. Afféle sok hűhó, semmiért...
    Most taktikát váltottam. Ráérek a rajongók gratulációit majd akkor fogadni, ha már valamicskét le is tettem az asztalra. :D

    Január 5-től, egészen eddig, a kézzel fogható száraz tények alapján - őrületes - 3 kg az eredmény és sok-sok mínusz cm a testem különböző pontjairól. Mondhatná az ember lánya, hogy ilyen idő távlatából ez meglehetősen kevés, de nem, mégsem panaszkodom. Mindinkább azért sem, mert úgy fél perce töröltem meg mennyei, keleti fűszerezésű, Oriental chipsben áztatott zsíros kis pancsaimat, amit filmezés közben fogyasztottam el.

    Ígeeeeeen, így van! Nassoltam. ;] Úgy gondolom, ennyi időnként belefér. :P

    Persze, ez nem egy állandó jelenség, sőt! Az edzések óta sokkal jobban megválogatom, hogy mit viszek be a szervezetembe és mit nem. Sokkal egészségesebben táplálkozom a mindennapokban és jobban is érzem magam ettől. Rengeteg vizet iszom, sok zöldség, gyümölcs, joghurtok, müzlik, kevesebb péktermék és azokból is csak a teljes kiőrlésű, meg magvas-korpás zsömlék, na, meg persze, csirkemell, rizs és saláták minden ízben, formában és mennyiségben... :)

    Az edzéseket is egyre jobban bírom. Egész jól beállt már a magam kis ritmusa. Alkalmanként másfél - 2 órát vagyunk a teremben, aminek fele kardió, a másik fele pedig erősítés a gépeken. Már az egyik legjobb barátom tanácsát is kikértem, aki történetesen Angliában személyi trainer, úgyhogy nagyon számítok a véleményére és ötleteire.

    Egy szó, mint száz; eddig lankadatlan a lelkesedésem és lélegzet visszafojtva várom a pillanatot, mikor végre elégedettséggel telve hozzácsatolhatom a szemet gyönyörködtető végkifejletet a plöttyedt, kifittyenő, hurkás, kis " Előtte" fotómhoz. :B :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák