Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz Kazimír #659 üzenetére

    mind a 2 helyen voltam már pont 2x. a szállásainkat összehasonlítani nem tudom, révén horváto-ban apartmanokban, görögo-ban pedig 4*-os hotelekben voltunk.
    ami fontos, hogy görögo-ban nagyon sok helyen van homokos tengerpart, míg horváto-ban egyről sem tudok, legalábbis még nem voltunk olyan helyen.
    ár szempontjából szerintem horváto lehet a nyerő, bár négy fő krétán 15-20euróból egész jól meg tud ebédelni (persze bőséges reggeli és vacsora mellett, amit adtak a hotelben, de délben amúgy sem éhes nagyon az ember ott).
    bulizni nem voltunk, így árakat nem tudok. görögo. mindenképpen egy fejlettebb ország azért, és ez azért, főleg az épületek állagában nagyon megmutatkozik (pont nemrég néztük egy utazási iroda katalógusában, hogy milyen komoly különbségek vannak a görög és a horvát hotelek között persze ár, de felszereltség, kinézet, kényelem, szolgáltatások szempontjából is)
    emellett az utazási költség szempontjából mindenképpen horváto az olcsóbb.
    ha tehát tényleg olcsón akartok menni, akkor görögo kiesik, ha költenétek egy kicsit többet, akkor beleférhet horváto is.

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • AMD Power

    titán

    válasz Kazimír #659 üzenetére

    Görögben más a tengerpart. Horvát inkább sziklás. Görög meg jó homokos. :K

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák