Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tombar

    senior tag

    válasz Abu85 #10540 üzenetére

    nyilván belőlem a drukk szól h jöjjön már :)
    lehet h hülyeséget írok, de nem úgy volt, h a vliw4/5 nem jók computeban, viszont a fermivel az nV effektíve nagyot lépett? mert ha folyamatos a fejlődés, akkor ezt tudniuk kellett volna. vagy csak egyszerűen beáldozták, enyyire fontos a tegra h gyakorlatilag mindent az socjük és a még alig létező apujukra raknak fel? ha jól tudom simán elveszíthetik a konzolos szeletet, nem kicsit csappan vissza a dgpu kereslet, ezt mind ellensúlyozza, ill. ellensúlyozni fogja a trend, miszerint vegyél táblagépet, meg mobilt tegrával? mert nekem nagyon ez jön le. mondjuk lehetséges h rossz oldalról közelítem meg a dolgokat. esetleg a cloudban is lehet potenciál. talán a sony is ezt akarja erőltetni h jól emlékszem.
    "Kizárt, hogy erre készült bárki is, mivel évek óta előre lépkedtek a gyártók." nincsen valamilyen közelebbi konzultáció a fejlesztők-fejlesztők között? csak azért kérdem, mert elvileg tegrára nem kicsit optimalizálnak játékokat, viszont egy ilyen mértékű visszalépés nem kicsit befolyásolja az erősorrendet, főleg abban a kontextusban h a compute egyre inkább előtérbe kerül. nekem ez nagyon zavaros, mondjuk a rossz piacfelismerés is kellőképpen visszavetheti őket... :F előfordul néha :DDD

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

Új hozzászólás Aktív témák