Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz DarkByte #8399 üzenetére

    Nyugodtan veheted a sima X3-at is.

    Nem "csak" egy webshop ami ki tudja kinek a pincéjében üzemel.
    Azt azért vágod, hogy semmivel sem vagy előrébb azzal, ha fizikai boltból veszed ugye?
    Mert nincs garancia, hogy holnap vagy holnapután nem fog bezárni. Nyilván itt sem mindegy milyen bolt (pl ez amit linkeltél, vagy egy PCX, vagy Ipon) de garancia nincs semmire.
    Pl tavaly magyar nagyker is megszűnt egyik napról a másikra, és sajna engem is érintett, bár van helyette jogutód, és ha gond van intézik a gart. :)

    De ezért mondtam, hogy egy a lényeg, kapj rendes számlát gari jeggyel, vagy számlát amin fel van tüntetve a kártya sorozatszáma, és ha valami balul sül el, akkor nyugodtan mehetsz a termék gyártójához és a számla alapján simán intézi neked a gart. (nyilván itt felmerülhetnek plusz költségek, ha ki kell küldeni valamelyik másik országba, de itt is gyártója válogatja, sok esetben az el és visszaszállítás is ingyen van néha)

    Coil whine-ra meg sajna nincs 100% megoldás. Van akinek problémamentes az Asus, másnál meg nem. Ugyanez igaz lehet bármelyik másik gyártóéra, sajna utóbbi időben elég kevés esetben van teljesen CW mentes kari, csak sok esetben vagy akkora mértékű hogy nem hallják, (pl elnyomja a venti zaja) vagy csak nem veszik észre. De olvashattunk már olyanról is, hogy tápcserével megszűnt, vagy épp előjött a CW.
    YT-on van fent pár hajmeresztő mértékű CW, de azért az kb 100-ból 1.

    Igazából sok esetben nem is értem, hogy lehet zavaró mondom úgy, hogy épített vizem van, és nekem is van nagyon minimális CW a 3080 esetén ha több száz FPS van, de csak akkor hallom ha odahajolok közvetlen a kártyához. Ha pl felveszek egy fülest, már nem is hallom. Szerintem ha normálisan van használva egy gép (zárt oldallappal, normál házban, nem open benchtable vagy hasonló) akkor szerintem akár hangfalról játszik valaki akár fülessel nem hiszem, hogy olyan hangos lenne ami már tényleg zavar. Sokan azt várják el, hogy full csend legyen ami szerintem irreleváns.
    PL a Z790 Apex lapomnak is van CW-je ha pl Aida memóriatesztet futtatok.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • Enton

    addikt

    válasz DarkByte #8399 üzenetére

    Gainward phantom esetleg az is jó hírnek örvend errefelé se cw se rossz hűtés.

    "just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák