Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KraX

    őstag

    válasz Szinyák #7534 üzenetére

    Irtam is fentebb, hogy nem melegszik tul a kartya, meg az en zart NZXT 710i hazamban is megtartja a (uv-ezva) az 57-59 fokot mondjuk egy erosebb game alatt, hdr on, minden maxon 4k-ban (pl horizon zero dawn) jelenleg (6 hazventivel), de olyan szinten forrosodik fel az alu backplate a suprim-on, hogy hozzaerni kezzel igen kellemetlen (tudom, ne fogdossuk). Annyit akartam mondani, hogy rengeteg hulladekhot termel a kartya, iszonyat forro maga a huto meg a backplate ugy, hogy kozben a hofokai rendben vannak, de a pc belseje felforr a hulladek ho miatt. (az meg hozza tartozik, hogy nalam minden venti vissza van fogva, a kartyae is, 30% az alja es 1150 kornyetol jobban nem porognek a kartya ventik sem, ergo nagyon halk a gep). meg lehet porgetni durvan a kartya ventiket ~3500-as fordulaton, de ugy mar olyan a hangja mint egy melletted elszaguldo vadaszgep sugarhajtomuvenek :)Alapbol imadom a vadaszgepeket, a hangjukat is, de a szobaban azert jo ha csend van. :)

    #7535 fatal`
    jaja, en is remelem, hogy akar a teljesitmeny rovasara is de csokkentik a meretet, a felhasznalt fem mennyiseget es a mukodesehez szukseges aramfelvetelt, mert ez mar beteg meret, annak ellenere, hogy persze, remek a teljesitmenye ezeknek a kartyaknak, de lassan visszajutunk oda ahonnan a szamitogepek elindultak meretben (szoba meretu gepek).

    [ Szerkesztve ]

    For the God Emperor!

Új hozzászólás Aktív témák