Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy (Asus Rog Strix) 4070TI esetében találkoztatok olyannal, hogy cirka 14 hónapja tökéletesen működő VGA egyszer csak 0 terhelés mellett dettó, vagy 99% terhelés mellett is random fekete képet küld a monitorra, miközben a ventik felpörögnek? A gép NEM fagy ki! Az energiagazdálkodási lehetőségekben a bekapcs gombra nekem szabályos leállítás van beállítva, ez így meg is történik. Sőt, vakon Alt+F4-gyel és billentyűzettel ügyeskedve is le tudom állítani így a gépet.

    860W-os Fractal Platinum tápról megy, az Asus saját, a kártyához adott átalakítójával. 3 különböző ágról kapta egész eddig a feszt.

    2 napja kezdte el, úgy, hogy a gépbe nem volt belenyúlva cirka 3/4 éve.

    Minden kábelt széthúztam újra izomból össze, minden kattant ahogy kell és továbbra is előjön a probléma.

    Táp gond? Átalakító gond? VGA gond, mehet RMA-ba? Sajnos ilyen nagyobb teljesítményű tápot nem tudok szerezni próbára, de holnap érkezik egy Be Quiet! Kábel - 12VHPWR CPH-6610 kábel, azzal talán beljebb leszek :-(

    Köszi, ha van ötlet?

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák