Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz venom8888 #9936 üzenetére

    Amúgy hányszor kell még elmagyarázni, hogy nem a kisker, meg a boltos fog jól lehúzgálni?
    Mai világban rengeteg kisker csak minimális árukészletet tart, a többit csak listázza a nagyker készlete alapján, és ha kell valami max 1 napon belül le tudja kérni. Ez több szempontból is jó, mert nem a kisker kockáztatja azt, hogy esetleg megvesz valamit készletre, ami aztán rajta ragad mert mondjuk még sem viszi el senki, vagy akár egyik napról a másikra lesz egy nagyobb árcsökkenés amiért már ráfizetés lenne az eladása. Plusz nagyobb kisker esetén a raktározás sem elhanyagolható költség.
    Szóval ha nekem a nagyker drágán áraz (lásd pl 3070) akkor hiába ítélem én el, hogy 1.5x áron van, attól még nem tehetem meg, hogy megveszem 300-ért amire még jön az áfa, aztán némi haszon se ártana, majd adjam el akkor 250-ért? :U

    Sokszor ekézik az Ipon-t is. Nem védem, meg semmi közöm hozzájuk, de mivel én jó pár nagykerbe bejáratos vagyok, sőt azt is tudom melyik nagykerből dolgoznak tudom, hogy mennyi a haszon kb nekik.
    Hidd el nem ők keresik degeszre magukat hanem a nagyker és az előtt fekvő szállítási lánc.
    Ez most nem személy szerint neked szól, meg nem is vettem magamra, csak unalmas már látni, hogy mindig a kisker, meg a boltos a köcsög.....
    Azt meg megint el kell fogadni, hogy nem mindenki akar, vagy tud külföldről vásárolni.
    Aki akart meg tud, az nyilván megtehette volna eddig is, vagy már megtette szóval nincs miről beszélni.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák