Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz KAMELOT #37496 üzenetére

    Nekem tegnap előtt a 3090 TI-vel nem tudom miért, de az egyik mapon nagyon beszaggatott egy 10 éves játék, betudtam rossz softvernek, mert fél perc után megjavult...mármint fél perc játékidő, nekem 10 percnyi képkocka volt. :D

    Amikor megérkezett a kártya, egyből ráküldtem youtube 4k 360 fokos videókat a 2 monitorra külön külön chrome ablakokban, bár az igaz hogy 1920x1200-as moncsik.
    Meglepődve tapasztaltam, hogy 2 db-ot egyszerre nem tud lejátszani folyamatosan, csóváltam a fejem hogy Ti létére nem tudja a 8k-t...
    Ekkor lelőttem az egyikről a chrome-ot, majd inkább firefoxban nyitottam meg azt a videót újra, láss csodát ment a 2 db "4k videó" a két monitoron külön-külön...tudtam zoomolni, forgatni rendesen.

    Nem mindig a műszer a hibás... : P

    BTW nem ismerem ennyire a 3080 képességeit, lehet hogy pont ugyanazokat a rutinokat használná és azért akadozik...vagy tényleg ott már elfogy a vas.

    Mellesleg anno imádtam Star Trek Online játékot úgy játszani, hogy közben a játékbeli történethez kapcsolódó évad epizódjai mentek egymás után a másik monitoron. :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák