Új hozzászólás Aktív témák

  • kovcsrob

    tag

    Én is beleraktam a gépbe az alza-s EVGA mat.
    Nagyon érdekes élmény volt. A driver újraindítgatás, zökkenők nélkül települt (AMD után DDU volt)
    Csak pár játékot próbáltam. Horizon, Dragon age, Subnautica.
    Igazából nem is az fps érdekes. Arra bárki rá tud keresni.
    Rövid játék közben (max fél óra) nem ment át sugárhajtóműbe. A gépben lévő 9 HDD mellett semmi extra hangja nem volt. (bár hétvégén azok elköltöznek. utána lehet észreveszem a hangját. nincs nagyfrekis fejfájás sem... eddig)
    Eddig nem voltak anomáliák, fagyások, akadások, eltűnő egérkurzor, kint ragadó ablak darabok. (mit mondjak. a komplett AMD hibalistát élőben élvezhettem)
    Végre a három monitor nem kapcsolgat ki, nem veszíti el a jelet. Sőt egyik sem. (rétegigényeim vannak)
    Sőt telepítés után az asztalokat is KB visszarendezte. (csak a tálca volt rossz helyen és az elsődleges hangeszközt állította el. de ez meg win)

    Szóval eddig tetszik.

    Egyetlen "apróság" van.
    Látott már valaki ilyet:
    A gép négy rövid sípjellel indul. (RTC hiba) a RAID (rendes hardveres adaptec 6805) vezérlő bootja közben valami eszeveszett gyorsan villog a kurzor. (ő az első eszköz. megelőzi a BIOS post screen t)
    A többi ablak csak egy pillanatra villan fel szóval nem tudom, hogy mikor áll helyre. De hiba nélkül elindul minden.
    Gondolom ez inkább valami összeakadás lesz a két eszköz között. De ha valaki látott már ilyen videókarinál, akkor örülnék ha megírná.
    A winyókat és a vezérlőt csak a hétvégén van időm kiszedni. (ha már kiszedem, akkor építek belőle egy kis házi szervert)

Új hozzászólás Aktív témák