Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz snecy20 #685 üzenetére

    Értem. Ahogy egyik barátom szokta volt mondani: mindenkinek meg van a maga perverziója. :DDD

    Én is nézelődök azért (is) érdekelt. Mondjuk az a tény, hogy az NV mindig simlis volt kicsit, és ez mára sem változott [link] nem igazán tetszik. Valamint nem találok hiteles infót arról, hogy melyik kártyának van már 2. revíziója (mondjuk a Hynix problémák miatt, de gyártó függvényében akár más miatt is lehetséges ilyen) sem arról, hogy melyik kártyára milyen GPU került (egyes oldalak némelyik típusnál feltüntetik, de nem mindnél és azt sem biztos, hogy azok pontos infók).
    Sajnos a sok ideig készült és drága Radeon VII sem lesz népkártya (nálunk tuti nem, de valszeg kint sem) így amiatt árcsökkenés sem túl valószínű a közeljövőben.

    Ha a fentiekről bárkinek hiteles forrásból származó infója van / lesz, azt legyen kedves megosztani! :R

    tibaimp: persze, és annak is igaza van, aki szerint a 2080 az időtállóbb, és ha van pénze inkább azt vegye. ;] De a 2060 / 2070 / 2080 kártyák között 60-80k körüli árkülönbségek vannak ami azért nagyon nem mind1! Ezt a teljesítményértékelés és a bekerülési költség tekintetében egyaránt figyelembe kell venni. És ha vki mondjuk évente cseréli a VGA-t, az a drágán mindig nagyobbat bukik illetve rövid távon lehet, hogy a 2070 sem jelentene akkora előnye mint amekkora a ráfizetés. De ez mind felhasználó-, felbontás-, és játékfüggő, csak gondoltam teszek ennyi megjegyzést mert nagyjából így teljes a kép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák