Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz torma1981 #1016 üzenetére

    "1080 sem ment le lényegesen." Dehogynem... Nézd meg az árgrafikonjukat!

    213K -> 175K. És a többi olcsóbbnál is ez a helyzet. Attól függetlenül én is tartok tőle, hogy amíg rendes készlet nem lesz GTX1080Ti-ból, tényleg drágák lesznek a customok. Szóval lehet ha látok megint 180K alatt Palit GTX1080 Gamerock-ot, akkor megveszem.

    I am having fun staying poor.

  • Segal

    veterán

    válasz torma1981 #1016 üzenetére

    Nekem nem is szerepel a terveim között a customra való váltás de van egy olyan érzésem hogy ha a fórumtársunknak holnap elviszik a videókártyáját és vesz egy FE verziót az 1080Ti-ből akkor neki sem lesz custom verziója ;) Nálam ez most pont megadta azt a plusz tudást a gépnek amivel jövő évig simán ki tudom húzni akkor meg proci, alaplap és ram csere van tervbevéve :))

    Drizzt: Teljesen egyértelmű hogy lejjebb fog menni az ára idővel de nagyon nem mindegy hogy mikor. Az én gépembe már itt van egy olyan áron vett FE verzió amire talán majd májusba fog beállni a kártya ára a customok meg még sehol sincsenek és akármennyire április közepéről beszélnek szerintem azok április vége felé is ritkák lesznek és majd májusba elkezd valami készlet lenni belőle de amint írták is a Vega érkezéséig annyit kérnek érte amennyit nem szégyellnek. Vármi meg mindig lehet jobbra vagy olcsóbbra de akkor soha sem lesz csere.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák