Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    válasz SoulReaver #39019 üzenetére

    Nekem nincs gondom egyenlőre a használt cuccal :R újra nincs pénzem a amit újonnan vettem az egy gts 450 ami még megvan , meg előtte egy 9800 gtx et azt sajnos eladtam . A többi motyóm használt . Inkább a lényeg a gari ha baj van a karival nállam egyből kijön ;] s ha van gari legariztatom ennyi . igaz kellemetlen de így volt új 770 lightningom is az is üzemel, pl annak 1,3 v ot enged az afterburner . Anyival ha nincs hűtve rendesen már lehet degradálni a gpu-t . Meg nem akarok tényleg részletek írni de olvastam már olyanokat , hogy megveszi az emberünk a karit agyig húzza , van aki mókolt biossal 1,25v stb . s ha tönkremegy legariztatja . Igen ám általába mindíg a második tulajnál adja be a kulcsot amikor már lejárt a gari. Ja meg ó birja az a 80-90 fokot mert anyit ír rá a gyártó. hát köszönöm , én ilyen karikat ha lehet nem vennék. De könyen belenyúl az ember.
    Pl legutóbb mikor vettem egy 980 classit , hibás volt a dvi port . Ebből sokat nem lehet levonni de inkább viszabizniszeltem mert már bizonytalan volt . Még jól ment a kari de nem mertem reckírozni. Ja és az az áló venti miatt bizony 75-80 fokon üzemelt . persze nállam ez orvosolva lett ventiprofillal. De na mivan akkor ha pont egy forrasztás engedett a gpu-nál a sok hőingadozás miatt s azért nem volt digitális jel a karin. Ezért kellett tőlle megváljak fájó szívvel .

    vga

  • cyberkind

    félisten

    válasz SoulReaver #39019 üzenetére

    Hogy lehet füstig húzni, amikor feszültség lock van, amit csak kb forrasztással kerülhet ki az ember, azt meg nehéz eladni utána. :D

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák