Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz emmm #38011 üzenetére

    Azért kérdeztem rá a dologra, mert jóhiszeműen azt gondoltam, hogy lemaradtam valami hivatalos bejelentésről nv részéről ezzel kapcsolatban. Aztán rá kellett jönnöm, hogy egyszerű "paraszti" logika tényként előadva. Mindezt azért mert azt olvastátok a hírben, hogy nem lesz rajta külső SLI csatlakozás.
    Ez egyelőre nem több mint puszta spekuláció és szomorú látni, hogy ph!nagyúr ranggal rendelkező emberek ezt tényként adják elő.

    Én inkább így közelítem meg a dolgot:
    Azért mert nincsen külső SLI csatlakozó a 1060-on még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem fog működni az SLI 2db 1060-al PCI-E-n keresztül. A 1070-1080-nal debütált új HB SLI bridge dupla sebességre képes az előző Maxwell architceturához képest. Valószínűleg ezeknél a csúcskategóriás kártyáknál erre szükség is van. Egy 1060 kategóriánál viszont simán elég lehet a PCI-E 3.0 sebessége a két kártya közötti kommunikációhoz.
    Gyanítom, hogy így lesz de persze az is lehet, hogy tévedek.
    Minden esetre én nem javasolnám, hogy feltételezéseket adjatok elő itt tényként tálalva!
    Várjuk meg az NDA lejártát és az első teszteket. ;)

    Személyes ajánlásodra válaszolva meg ezúton közlöm, hogy nem tervezek 1060-at venni. Egyet sem! ;)
    Marad a 970 aztán majd egy 1170 (vagy akármi is lesz a neve) ami egy 1080Ti vagy Titan P teljesítményét hozza 970körüli fogyasztással.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák