Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Asbee #19656 üzenetére

    Ha 20x nem írtam erről, akkor 1x sem. :B :P Fel lehet tenni az inkriminált játékokat és tesztelni. Nálam FC4 és DL van, az utóbbi 3 driver óta mindegyik megáll max. 3500MB-nál és röccmentesen fut. Előtte TX4-gyel FC4 használhatatlan volt, de még TX2-vel is, most meg 40FPS fölött. Ja, hogy ezt is írtam már párszor.
    Nyilván kell bizonyos szellemi felkészültség ennek a méréséhez. :P De inkább keresgéld csak, hol írnak róla (és ha mégis, hagyd figyelmen kívül), ez neked úgyis jobban megy. ;)

    andromedae: Nincs mit. Telepíteni kell a játékokat, és vígan használni maximális beállításokkal. Nálam 2560x1080-ben sincs probléma. Hogy más problémás játékokkal mi a helyzet, nem tudom, de arra tippelek, hogy általánosságban oldották meg a gondot driverből.

    ÁdiBá: Tisztában vagyok vele. :P W10 felpakolta a meghajtókat, a 2. monitorom az Intel vezérlővel amúgy nem is működött volna.

    Ha már a boost-ról is szó esett, valaki árulja már el nekem (mert amióta megvan a kari, nem válaszoltatok a kérdésre), hogyan lehet 100% TDP-t kicsiholni a kártyából? Tuninggal sem megy 80% fölé, 1553/7822-t tud alap beállításokkal, fölötte hiába TDP emelés, hiába +fesz, semmi. :U

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák