Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz #35434496 #15995 üzenetére

    Nem fertem bele a szerkesztesi idobe,
    Szoval lekapcsolt es vegleg...annyira, hogy aztan be sem tudtam inditani a gepet amig a vga benne volt, ahogy kivettem elindult ahogy bekapcsoltam.
    Termeszetesen kozben volt tapkabel kihuz-bedug csak, hogy elkeruljem a sajat magam copatasat :)
    Ahogy kivettem a kartyat, hirtelen megszaglasztam es olyan fust szaga volt mint allat.
    Meg ma reggel ujraprobaltam a kartyat, de nem kapcsolt be vele a gep...gondolom zarlat van.
    Majd visszakerult az ideiglenes EVGA gtx 480 es azzal tokeletesen megy a gep ugyan azt a pci-e slotot hasznalva, tehat egyertelmuen a kartya halt meg sajnos.
    Amit az EVGA precision-nal hasznaltam profile az ennyi volt:
    Powerlimit: 110%
    Gpu: +100 mhz
    Ram: default
    Auto venti
    Osszes fesz gyari alapon.
    Ezzel a beallitassal hasznaltam kb egy hetig, elotte meg AB volt, de ott adtam a gpu-nak +125 ot, igy azzal a turbo boost utan 1250MHz volt a stabilnak hitt max orajel.
    De az utolso whql es utso legfrissebb beta driverrel mar az AB nem volt hajlando normalisan menni, eleg volt 1mhz tuning es onnan instabil volt a kartya.
    Lehet valamit en babraltam el es en okoztam a halalat, de ketlem, foleg amiket sokan itt is csinalnak, vbios kitolt powerlimit, nagyobb fesz stb...en ezeket messze kerultem, nem akartam kartyat sutni, es megis sikerult :)

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák