Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    Srácok nézte valaki rajtam kívül az F1 et?
    Hamilton kórházba küldte a riválisát aztán a mellét dönteni mekkora király....

    És érdekes módon minimális büntetést kapott mint mindig....
    Szakértők tömkelege állítja h stop and go t érdemelt volna minimum,de többek szerint eltiltást érdemelne.
    Mi annak az oka,hogy ő bármit megúszhat?Vag ha büntetést kap valami semmiséget?
    Kinek az érdeke lehet az hogy ő bármit megúszhat és többszörös VB lehet?
    Mikor 2018ben közel volt a Ferrari a mercihez az FIA módosított gumit vezetett be,rögtön sima hadilábon vb cím lett....
    Most pedig a kiütés...

    Nem akarok én ma vitát.És akinek nem inge ne vegye magára.
    De mielőtt engem bántotok a véleményem miatt kérlek nyissátok ki a szemeteket és lássátok ne csak nézzétek mi folyik a mai világban....

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

  • PeTeR_33

    tag

    válasz proci985 #106721 üzenetére

    Amennyiben úgy ítéled meg,hogy vétek a prohardver lapcsalád alapelveinek akkor szankcionálj vagy töröld a hsz-em.A moderációt én nem a személyem elleni támadásnak fogom fel.Igyekszek beilleszkedni ahogy tudok. :R

    'Gyakorlatilag csalassal gyanusitod meg a szervezoket es ugy altalaban az F1et,"- persze,hogy csalással vádolom az F1-et ne viccelj már.2018-ban mikor Vettel és a Ferrari harcban voltak a VB címért.Talán még egy árnyalattal is gyorsabbak voltak mint a Mercedes mit csinált az FIA??Pont Silverstone-tól új gumi keveréket vezetett be.Abban a szent pillanatban a merci addigi gumi gondjai megsztűntek a Ferrari vissza esett.
    2020.A mercedes bevezeti a DAS-t. Az FIA kijelenti,hogy szabálytalan de attól használhatják egész szezonban.
    2021.Hajlik a Red bull hátsó szárnya nagy sebességnél.Csal a Red Bull!Erősebb hátsó szárny kell 3 héten belül
    2021 :RRed Bull jelenti a Mercedest másfél hónapja kb hogy hajlik az első szárnya a mai napig semmi nem történik!

    25éve nézem az F1-et!Abban a kanyarban ahol Hamilton előzött játékban nem előzök mert nem lehet!Kiüt egy versenyzőt és kap 10 másodpercet amiről az FIA is tudta,hogy a végeredmény szempontjából nem oszt nem szoroz.
    A Mercedes piszkos húzásairól regényt tudok írni minden további nélkül.

    Bizonyos háttérhatalmak érdekei azt kívánják,hogy Hamiltoból legenda váljon!
    Ez már nem sport!Ez kőkemény politika.Az A Forma 1 amit imádok!

    Fociban ugyanez megy.Kint voltam a francia magyaron.Semmi durva rasszista rigmus nem volt.A szokésos anyázás és ilyesmi.És kaptunk 3 zárt kapus meccset mert mi magyarok nem állunk be a sorba?!
    Angolok törtek zúztak,bemásztak jegy nélkül,nyílt posztokban rasszista jelzőkkel illeték a saját játékosaikat és semmi nem történik.

    Komolyan.Ments le ha más nem magadnak.Fogadni mernék rá egy rohadt nagy összegben,hogy 10 éven belül az F1-nek olyan viláűgbajnoka lesz aki transz nemű!!

    Nem akarok én bántani senkit se itt sem a nagy világban.Csak a gyomrom kifordul attól hová,merre halad a világ egy irányított folyamatnak köszönhetően.....

    Távolról sem tartom magam rasszistának.Szeme szomszéd roma,mellettem lévő szomszéd roma.Élünk egymás mellet.A másik szomszéd kölyök dolgozik nálam és még kajálni is el szoktam hívni

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

  • PeTeR_33

    tag

    válasz Raymond #106723 üzenetére

    Mindegy.
    Vissza töröltem inkább.
    Nincs ennek értelme.
    Béke :)

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Új hozzászólás Aktív témák