Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Erdei88 #88361 üzenetére

    ez amiatt is lehet, mert modkent a modker kivetelevel ott vagyok jelen, ahol alapvetoen mozgok. nalam ez szakmailag a vizes topik. ha van moderator az adott topikban attol meg siman irjatok be modkerbe.

    hiaba van jelen moderator, ha a topik nem all "kiemelt moderatori felugyelet" alatt, akkor nem fogunk minden hozzaszolast elolvasni. a "kiemelt moderatori felugyelet" pedig ritka, permanensen talan egyedul a politika topik volt ilyen, meg meg egy par masik ahol tenyleg totalis kaosz volt. hogy kb elhelyezzem a dolgokat, meg a maxwell topik se volt kiemelten figyelve, hiaba olvastuk egy idoben negyen moderatorkent es hiaba volt az de facto mellette az egyik teszttopik a kesobbi topikgazda rendszerre. tobbek kozott azert nem, mert egy idoben napi 500+hsz szuletett. meg ugy is, hogy kb tuzzel-vassal irtottuk az offot, mert egyszeruen elveszett az informacio.

    ez a topik egyebkent nekem kavezo. meg az a tapasztalatom, hogy a ph! epitett_vizes/performance_orientalt kemenymagjanak a jo resze olvassa a topikot. tehat ha nekem valami nem mukodik a rendszerben, akkor sokkal nagyobb esellyel kapok relevans valaszt itt, mint mondjuk a Ryzen 1XXX topikban ahol konkretan volt talan harom 1800X / highend lap / epitett viz "HEDT potlek" az enyemmel egyutt. szoval viccen kivul nekem ez a lokalos topik minimum annyira fontos a PH!rol, mint a vizes. :R

    bizonyos forumozokat nehezebb megfogni, hogy pontosan miert is van flame korulottuk. meg egyszer, ha a modkerben van nyoma akkor az segit. ha emlekszel pontos esetekre azzal tudnal segiteni, akar privatban is.

    az a veglegesen kitiltott moderator pedig egy nagyon ritka, de annal is sajnalatosabb eset volt. moderatorkent alapvetoen egyreszt szabadok vagyunk sajat belatas szerint donteni, masreszt viszont vannak helyzetek ahol kozos megegyezes van, pl mi legyen egy topikban nem egyertelmu esetban vagy kitiltsunk e valakit veglegesen. tehat belul van (es kell is) vita, viszont kifele mar egyseges a dontes.

    namost felrugni egy kozos dontest nem oke.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák